9 min
kredyty-konsolidacyjne-dla-zadluzonych

Kredyty stały się bardzo popularną formą finansowania wielu życiowych wydatków. Niektórzy w ten sposób zdobywają środki na spełnianie marzeń, wyjazd na wyczekiwane wakacje, remont mieszkania czy zakup nowego auta; dla innych jest to możliwość przetrwania w słabszych finansowo okresach – kiedy bliscy zachorują i potrzebne są prywatne wizyty u lekarzy oraz drogie leki albo kiedy pracodawca spóźnia się z wypłatą wynagrodzenia. Banki również udzielają pożyczek bardzo chętnie. Niestety, lista klientów, którzy o pieniądze w tradycyjnym banku mogą się ubiegać, jest dość krótka – to osoby ze stałym zatrudnieniem i nienaganną historią kredytową.

Jeśli jesteś w grupie osób, które miały lub mają jakiekolwiek problemy finansowe, przez co powstały zaległości w regulowaniu zobowiązań – nie martw się, bo jesteś w większości. Niestety, ta większość ma ograniczone możliwości uzyskania pożyczki w banku. Dlaczego tak się dzieje? Każdy z nich korzysta bowiem z raportów Biura Informacji Kredytowej, gromadzącego informacje o tym, jakie kredyty, pożyczki, karty kredytowe, karty debetowe, limity w koncie oraz inne zobowiązania zaciągnęliśmy w ostatnich pięciu latach i jak się z nich wywiązujemy, czyli czy spłacamy je terminowo.

Nie czekaj aż sytuacja stanie się jeszcze trudniejsza – weź kredyt dla zadłużonych i wyjdź z pętli długów.

Nasi doradcy kredytowi pozyskają dla Ciebie korzystny kredyt dla zadłużonych. Niska rata oraz długi okres spłaty pozwoli Ci wyjść na prostą i uporać się z narastającymi długami. Zacznij nowe życie bez stresu z pomocą Habza Finanse.

Jeśli więc w ciągu ostatnich pięciu lat zdarzały ci się opóźnienia w płatnościach i nieuregulowane raty, w raporcie z pewnością będzie to widoczne i wpłynie to znacząco nie tylko na twoją zdolność kredytową, ale przede wszystkim na twoją wiarygodność jako potencjalnego dłużnika. Niestety, banki nie chcą pożyczać pieniędzy osobom, których dotychczasowe zachowania dają podejrzenie, iż nie będą spłacać kolejnych zobowiązań. Należy więc spodziewać się, iż pracownik banku z przykrością ci wówczas podziękuje, ale pożyczki nie otrzymasz.

Pożyczka online dla zadłużonych. Dla kogo?

Czy to jednak oznacza, że osoby mające inne, duże zobowiązania oraz zaległości w ich spłacie nie mogą już liczyć na żadne dodatkowe finansowanie? Absolutnie nie! Na szczęście naprzeciw klientom, których historia kredytowa nie jest nieskazitelna, wychodzą firmy pożyczkowe. W Polsce pojawia się ich coraz więcej, co jest również dowodem na ich rosnącą popularność. Ludzie chętnie korzystają z usług tych firm, bo pieniądze można otrzymać bardzo szybko i mają na to szanse również te osoby, których raporty BIK są negatywne. Kredyt online dla zadłużonych to dla nich bardzo pomocne rozwiązania.

Jak działa? Oczywiście bazując na tym, co jako konsumenci lubimy najbardziej: minimum formalności, szybkim czasie realizacji i możliwości załatwienia wszystkiego bez konieczności wychodzenia z domu. Kredyty online dla zadłużonych nie są tutaj żadnym wyjątkiem, bo też możemy załatwić je przez Internet, korzystając z ciągle poszerzającej się oferty, dostosowanej do potrzeb i możliwości osób, których zdolność i historia kredytowa nie są co prawda kryształowe, ale wciąż nie straciły szansy na dodatkowe finansowanie. Pożyczka online dla zadłużonych spełnia wszystkie te kryteria.

Szybka pożyczka przez Internet – jakie formalności?

Co jeszcze musisz wiedzieć? Bardzo ważne jest to, że wszelkie formalności zredukowane są do minimum. Aby otrzymać pieniądze na swoje konto, nie musisz nawet wychodzić z domu, a już z pewnością nie będzie konieczne organizowanie dokumentów w postaci zaświadczenia o zatrudnieniu, umowy o pracę, czy wyciągu z konta. Wystarczy wybrać konkretną firmę, z której oferty chcemy skorzystać i wypełnić internetowy wniosek. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na otrzymanie pieniędzy, wniosek możesz także wypełnić w kilku firmach naraz.

Jeżeli interesuje cię pożyczka online dla zadłużonych, ostaniesz poproszony o kilka informacji, takich jak wysokość twoich zarobków, miesięczne koszty utrzymania czy też staż pracy. Co jest bardzo ważne i co bardzo ułatwia całą procedurę tę fakt, iż informacje te nie muszą znaleźć się na zaświadczeniu od pracodawcy, ale jedynie na oświadczenie, które sam podpisujesz. W ten sposób oszczędzasz sporo czasu i zachodu, jednak pamiętać musisz, iż twoje oświadczenie o wysokości zarobków i rodzaju umowy, w ramach której je otrzymujesz, musi być zgodne z prawdą. Aby otrzymać kredyt online dla zadłużonych będzie również potrzebne aktywne konto bankowe, którego jesteś właścicielem. Zazwyczaj będziesz musiał potwierdzić ten fakt z pomocą przelewu na małą kwotę – zazwyczaj jest to złotówka bądź grosz – na wskazane konto firmy pożyczkowej, która potwierdzi w ten sposób twoją tożsamość.

Zobacz też: kredyt konsolidacyjny ze złym Bikiem.

Pożyczka online dla zadłużonych – krok po kroku

Firma pożyczkowa zacznie od weryfikacji twojej zdolności kredytowej i tożsamości. Aby sprawdzić to pierwsze, firmy pożyczkowe robią zazwyczaj niewiele. Tylko czasem zdarza się, że zostanie sprawdzona twoja historia kredytowa. W znakomitej większości o przyznaniu pożyczki decydują algorytmy i system, dlatego klienci w większości otrzymują pozytywne decyzje kredytowe. Drugim punktem jest weryfikacja twojej tożsamości. W tym celu, po wypełnieniu wniosku i przesłaniu formularza, zostaniesz poproszony o wykonanie niewielkiego przelewu na konto firmy pożyczkowej. Nie obawiaj się, kwota tej płatności to zazwyczaj jeden grosz albo złotówka. W ten sposób parabank może potwierdzić, że ma do czynienia z prawdziwym człowiekiem, który założył konto w banku i na bieżąco z niego korzysta. Ta drobna kwota zostanie zresztą zwrócona prosto na twoje konto po zakończeniu całego procesu. Na tym formalności zazwyczaj się kończą. Pozostaje ci już tylko czekać na przelew środków. Pojawia się on zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut od zweryfikowania twojej tożsamości.

Skorzystaj z pomocy doradców kredytowych i pozbądź się długów.

Spłata kredytów i pożyczek zaczęła stanowić dla Ciebie problem i towarzyszy Ci ciągły stres? Skontaktuj się z nami już teraz – doświadczeni doradcy kredytowi pomogą Ci wyjść z długów. Pozyskamy dla Ciebie kredyt online dla zadłużonych, dzięki któremu spłata zobowiązań przestanie być dla Ciebie problemem.

Co do zasady wypłata środków następuje nie później, niż następnego dnia roboczego. Warto o tym pamiętać, jeżeli zależy nam na naprawdę szybkiej gotówce – jeżeli bowiem w grę wchodzi pożyczka online dla zadłużonych, to czasem trzeba uzbroić się w cierpliwość i brać poprawkę na bankowe systemy księgujące. Pamiętaj jednak, że w zależności od firmy pożyczkowej, kwoty, o jaką się ubiegasz oraz innych czynników, potrzebny może być również raport z BIK i KRD. Kredyt online dla zadłużonych ma co prawda z definicji być skierowany do osób w trudnej sytuacji finansowej, jednak parabanki często sprawdzają ten aspekt po prostu rutynowo i zazwyczaj nie rzutuje to na późniejszą decyzję kredytową. To po prostu część polityki finansowej tych firm, które, podobnie jak banki, chcą wiedzieć, z jakim klientem „mają do czynienia”. Różnica polega jednak na tym, że dla banków wiele informacji, które znajdują się w dokumentach pobranych z Biura Informacji Kredytowej i Krajowego Rejestru Długów, dyskwalifikuje klienta i ma wpływ na decyzję odmowną; zaś dla firm pożyczkowych nie stanowią one większej przeszkody w przyznaniu dodatkowego finansowania, takiego jak właśnie pożyczka online dla zadłużonych.

Warunki szybkiej pożyczki przez Internet

Niekwestionowanymi zaletami pożyczek online jest to, że łatwo je dostać, a cała procedura od początku do wypłaty pieniędzy trwa tylko kilkanaście minut. Musisz jednak pamiętać o tym, że nieco różnią się one od tradycyjnych pożyczek bankowych. Głównie tym, że mają dużo krótszy okres spłaty. Najczęściej w ofertach firm pożyczkowych możesz spotkać propozycję zwrotu środków w ciągu 30 dni, maksymalnie trzech miesięcy. Oczywiście istnieją również oferty dłuższego finansowania, zdarzają się one jednak dużo rzadziej.

Kredyt online dla zadłużonych to również ograniczona kwota – maksymalnie możesz w ten sposób pożyczyć 10 tysięcy, ale należy to do rzadkości. Najczęściej firmy pożyczkowe proponują kwoty pomiędzy 500 a 3000 złotych, na okres spłaty między 7 a 30 dniami, chociaż zdarzają się też oferty na 45 lub 60 dni. Mimo to, wielu klientów z takiej formy pożyczania pieniędzy korzysta, bo bywa ona bardzo pomocna, kiedy tradycyjne banki odmawiają udzielenia kredytu. Pożyczki online dla zadłużonych wciąż pozostają atrakcyjną formą dodatkowego finansowania, które umożliwia wielu klientom zaspokojenie ich bieżących potrzeb.

Kto może otrzymać pożyczkę dla zadłużonych?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to produkt finansowy dedykowany osobom, które miały bądź też mają problem z regularną spłatą swoich zobowiązań. Jak wiadomo, opóźnienia w spłacie rat są notowane w BIK, co bezpośrednio przekłada się na obniżenie zdolności kredytowej oraz zmniejszenie wiarygodności w bankach. Takie osoby mają zazwyczaj problem z tym, aby otrzymać tradycyjny kredyt, z pomocą przychodzą jednak firmy pożyczkowe. Pożyczkę dla zadłużonych mogą dostać szybko i przy minimum formalności nawet osoby z nie najlepszą historią kredytową. Jest to dla nich szansa na uregulowanie swoich długów i wyjście z trudnej sytuacji finansowej.

Czym charakteryzują się pożyczki dla zadłużonych?

Do głównych zalet pożyczki dla zadłużonych można zaliczyć łatwość w jej otrzymaniu. Niekiedy cała procedura od złożenia wniosku do otrzymania pieniędzy trwa kilkanaście minut. Od tradycyjnego kredytu różni się ona tym, że co do zasady ma krótszy okres spłaty. Oferty z dłuższym okresem kredytowania są również spotykane, w postaci pożyczek długoterminowych. Dodatkowo środki, które możemy uzyskać w ramach takiej pożyczki, są najczęściej niższe, niż w przypadku kredytu bankowego.

Czy szybkie pożyczki dla zadłużonych są bezpieczne?

Jeśli wybierzesz ofertę dopasowaną do swoich możliwości finansowych oraz dokładnie przeczytasz warunku umowy, to pożyczka dla zadłużonych będzie bezpieczna. Główne zagrożenie stanowi w tym przypadku krótki okres spłaty oraz odsetki, które będziesz musiał spłacać, jeśli nie oddasz pieniędzy na czas. Z tego względu warto się zastanowić czy w ciągu wskazanego w umowie okresu, będziesz w stanie zwrócić pożyczone środki.

Oceń ten post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek