Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole.

Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole to rozwiązanie, które powstało celem obniżenia kosztów posiadania kredytów, pożyczek, zadłużenia na kartach kredytowych i debetowych czy limitów w koncie.

Utrzymywanie dużej ilości zobowiązań w różnych bankach, o różnej wysokości, różnym oprocentowaniu i różnych dniach spłaty jest nie tylko drogie, ale i zwyczajnie uciążliwe.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 200 000 zł
bez zabezpieczenia

ikona5

Dogodny okres spłaty
120/144 miesiące bez zabezpieczenia

ikona6

9,04%
Oprocentowanie w skali roku
od 9,04%, prowizja od 0%Credit Agricole a kredyt konsolidacyjny – najważniejsze informacje

ikona7

Konsolidacja (w Credit Agricole czy to w innych bankach) umożliwia “spakowanie” wszystkich tych długów w jeden produkt i spłacanie jednej raty – zazwyczaj niższej, niż suma wszystkich rat. Dlaczego “zazwyczaj”?


Ponieważ konsolidacji towarzyszyć mogą dwa cele:
 • obniżenie kosztów posiadanych kredytów, pożyczek etc. Konsolidacja w Credit Agricole pozwala nam zamienić wszystkie posiadane do tej pory zobowiązania w jedno, na korzystniejszych warunkach. W praktyce może to oznaczać ratę, która jest niższa, niż suma tych zobowiązań, ale tak być nie musi – bo gdy zależy nam na szybszym zamknięciu nowego kredytu, skracamy okres spłaty, przez co pojedyncza rata jest wyższa, jednak całkowity koszt konsolidacji kredytów – niższy.
 • obniżenie wysokości jednej, miesięcznej raty, co uzyskujemy przede wszystkim za sprawą wydłużenia okresu kredytowania. Tu mechanizm jest prosty: im większa ilość spłacanych rat, tym wysokość pojedynczej raty niższa. Ma to rzecz jasna konsekwencje w całkowitym koszcie kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole, jednak daje szansę na spokojne spłacanie zobowiązań – w tempie dostosowanym do naszych możliwości. 

Czy da się osiągnąć dwa te cele jednocześnie? Posiadać i niższą ratę, i niższy całkowity koszt kredytu? Jest to jak najbardziej możliwe do uzyskania, warto wówczas jednak posiłkować się pomocą specjalistów kredytowych, którzy pokierują konsolidacją w Credit Agricole w sposób maksymalizujący szanse na uzyskanie takiego rozwiązania.


Sprawdź, czy kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Spłać swoje zobowiązania i uzyskaj jedną, niższą ratę.

Wypełnij wniosek online


Konsolidacja kredytów w Credit Agricole – co musisz wiedzieć?


ikona8

Konsolidacja kredytów w Credit Agricole to zastąpienie wielu produktów kredytowych (co najmniej dwóch) nowym, jednym kredytem. Efekt jednej, niższej raty uzyskuje się za pomocą wydłużania okresu kredytowania – im jest on dłuższy, tym jednostkowa, miesięczna rata, niższa. Jeżeli zdecydujemy się na kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole, będziemy mieli więc jedno zobowiązanie wobec jednej instytucji finansowej, nie zaś wiele wobec kilku lub nawet kilkunastu.


To wygodne praktyczne zarówno z praktycznego punktu widzenia – musimy pamiętać tylko o jednym terminie spłaty, pilnować jednego kompletu dokumentów i kontaktować się z jednym bankiem lub parabankiem – jak i tego czysto ekonomicznego.

Możliwe jest bowiem wynegocjowanie lepszych warunków udzielenia konsolidacji w Credit Agricole, a niższa rata jest po prostu łatwiejsza w spłacaniu. To zaś obniża ryzyko opóźnień w uiszczaniu takiej raty i negatywnych wpisów w BIK. Chociaż konsolidacja jest produktem obecnym w ofercie większości banków w Polsce, różnią się one od siebie warunkami przyznawania kosztami.

Aktualnie Credit Agricole nie oferuje ujednoliconego oprocentowania kredytu konsolidacyjnego i uzależnia jego wysokość od zdolności kredytowej potencjalnego klienta. Warto podkreślić jednak, iż bank ten ma w swojej ofercie gwarancję stałej raty – która nie wzrośnie przez cały okres trwania kredytu, niezależnie od zmian wysokości stóp procentowych. W ramach konsolidacji Credit Agricole oferuje również 0% prowizję od udzielenia kredytu.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole.

Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice miedzy ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Wady i zalety kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole.

ikona8

Mimo, iż kiedyś umieszczanie dedykowanych narzędzi do obliczania wysokości kosztów pożyczek było standardem na stronach internetowych banków, obecnie coraz mniej z nich oferuje takie rozwiązania. Również na aktualnej stronie Credit Agricole próżno szukać kalkulatora kredytu konsolidacyjnego – co nie oznacza jednak, iż nie jesteśmy w stanie poznać interesujących nas parametrów.

Tu z pomocą przyjść mogą nam specjaliści Habza Finanse, którzy znajdą najlepszą dla Ciebie opcję konsolidacji.

Do największych zalet kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole należą bez wątpienia stałe raty, które, jak zapewnia bank, nie zmienią się w całym okresie trwania umowy, niezależnie od zmian stóp procentowych. Rozwiązanie takie pozwala na rozsądne zaplanowanie wydatków i lepsze panowanie nad domowym budżetem – a mając na uwadze fakt, iż wielu klientów decyduje się na konsolidację w związku z przytłoczeniem zbyt dużą ilością comiesięcznych zobowiązań, jest to duży plus.

Dobrą informacją jest również fakt, iż ubezpieczenie kredytu, które doliczane jest comiesięcznie do każdej raty i ostatecznie podraża to rozwiązanie, nie jest w tym banku obowiązkowe.

Wśród wad kredytów konsolidacyjnych w Credit Agricole na pierwsze miejsce wysuwa się warunek zatrudnienia w oparciu o umowę  o pracę – co w praktyce oznacza, że osoby pracujące na umowę zlecenie lub umowę o dzieło mają utrudnione możliwości wnioskowania o takie finansowanie (chociaż nie jest to niemożliwe; Credit Agricole dopuszcza indywidualne wyjątki od tej reguły). Bank nie ma za to żadnych problemów z dochodami z emerytury, renty lub działalności gospodarczej i działalności rolnej (oczywiście wraz z odpowiednim ich udokumentowaniem).

Na ten moment brak też jednoznacznej odpowiedzi, czy w ramach konsolidacji kredytów w Credit Agricole możliwe jest spłacenie zobowiązań powstałych w wyniku pożyczek pozabankowych (ratalnych czy chwilówek). Istnieje za to możliwość dobrania dodatkowej gotówki na dowolny cel.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Konsolidacja zobowiązań w Credit Agricole – sprawdź korzyści.


Wniosek o kredyt konsolidacyjny – w Credit Agricole

Składając wniosek o konsolidację w Credit Agricole musimy zaopatrzyć się w dość standardowe dokumenty:

 • dowód osobisty
 • dokumenty potwierdzające wysokość dochodów

Te ostatnie będą różnić się w zależności od źródeł naszego utrzymania:

 • dla umowy o pracę: oryginał aktualnego zaświadczenia o zatrudnieniu i wysokości średniego miesięcznego wynagrodzenia netto lub brutto (za ostatnie 3 miesiące)
 • dla działalności gospodarczej: potwierdzenie formy opodatkowania, zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami do ZUS i US
 • dla emerytów i rencistów: ostatni dowód wypłaty świadczenia, dowód przyznania lub ostatniej waloryzacji świadczenia
 • dla właścicieli gospodarstw rolnych: zaświadczenie o posiadaniu lub dzierżawieniu gospodarstwa, dowody opłacenia składek KRUS, zaświadczenie o nie zaleganiu z podatkiem rolnym

Do tego wypełnić należy wniosek, w którym, oprócz najważniejszych danych, znajdą się również informacje dotyczące kosztów naszego utrzymania, takie jak opłaty stałe (czynsz, wynajem) oraz raty innych kredytów czy zobowiązań.Opinie nt kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole:

 
Długi okres kredytowania, nawet do 12 lat (czyli 144 miesięcy), co pozwala na obniżenie wysokości pojedynczej raty.
 
Kwota kredytu wynosząca od 30 do nawet 200 tysięcy złotych, co daje możliwość konsolidowania dużych sum.
 
Możliwość dobrania dodatkowej gotówki, czyli środków, które nie będą przeznaczone na spłacenie innych zobowiązań, ale mogą być spożytkowane w dowolny sposób.
 
Możliwość konsolidacji chwilówek i pożyczek z parabanków.
 
Brak przedpłat.
 
Prowadzenie negocjacji na szczeblu decyzyjny.

Chcąc zasięgnąć opinii na temat poszczególnych produktów bankowych zazwyczaj szukamy ich na forach czy w grupach na Facebooku. Osoby, które zdecydowały się na konsolidację w Credit Agricole chwalą sobie dużą sieć placówek stacjonarnych banku, brak konieczności wykupowania obowiązkowego ubezpieczenia oraz stosunkowo małą liczbę formalności.


Podsumowanie nt kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole

bankach) to jeden z najlepszych produktów na rynku, oferujący obniżenie kosztów posiadanych zobowiązań i umożliwienie spłaty ich w ratach o dogodnej wysokości. Kluczowym jest jednak odpowiednie dobranie produktu do naszych potrzeb i możliwości, dlatego że znajdująca się na rynku oferta znacząco różni się między bankami.

Chcąc przygotować się do zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole warto więc zapoznać się również z propozycjami konkurencji i wybrać najlepszą dla siebie opcję. Warto również zgłosić się o pomoc do specjalistów, którzy będą w stanie wskazać najlepsze rozwiązanie oraz zmaksymalizować szanse na zdobycie kredytu. W Habza Finanse czeka na Ciebie ponad czterdziestu doradców, którzy pomogą Ci na każdym etapie tej drogi.

Wyciąg, dane z oferty Credit Agricole, na dzień 20 czerwca 2022, ze strony https://www.credit-agricole.pl/


Iza kredyty gotówkowe Habza Finanse

Izabela – Ekspert kredytowy


 • Skuteczny doradca w uzyskiwaniu przede wszystkim trudnych kredytów.
 • Specjalizuje się w konsolidacji chwilówek.

Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny online
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek