Kredyt konsolidacyjny Citi Bank – co musisz wiedzieć?

Konsolidacja kredytów to sposób na obniżenie miesięcznych kosztów spłat rat różnych zobowiązań – kredytów i pożyczek gotówkowych, ratalnych, zadłużenia na kartach kredytowych czy limitów w koncie. Aby to zrobić zaciągamy nowy kredyt, z pomocą którego regulujemy wszystkie konsolidowane produkty, a powstałą w ten sposób sumę dzielimy przez ilość miesięcy, w trakcie których będziemy ją spłacać. Kredyt konsolidacyjny w Citi Banku rządzi się dokładnie tymi zasadami.

Najważniejsze informacje o kredycie konsolidacyjnym w Citi Banku

Citi Bank w ramach konsolidacji kredytów oferuje:

 • kwotę finansowania od 1000 do 150 000 złotych
 • okres kredytowania do 10 lat (120 miesięcy)
 • oprocentowanie 7,99% (przy RRSO 14,96%)
 • dodatkową gotówkę na dowolny cel

Na stronie banku możemy znaleźć również informację o sprawnym przebiegu wnioskowania o konsolidację w Citi Banku i decyzję kredytową nawet w godzinę po złożeniu wniosku oraz braku konieczności wizyty w oddziale. Umowę podpisać można bowiem przez telefon, Internet lub z pomocą kuriera.

Sprawdź, czy kredyt konsolidacyjny w Citi Bank to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Spłać swoje zobowiązania i uzyskaj jedną, niższą ratę.

Jaki jest koszt kredyt konsolidacyjnego w Citi Banku?

Koszt kredytu konsolidacyjnego w Citi Banku opierać będzie się na oprocentowaniu oraz prowizji, której wysokość ustalana jest indywidualnie. Obecnie (czerwiec 2022) oprocentowanie wynosi 7,99% przy RRSO na poziomie 14,96%. Co ważne, konsolidacja w Citi Banku nie wymaga obowiązkowego ubezpieczenia (od następstw nieszczęśliwych wypadków, choroby czy utraty pracy), co zawsze podwyższa jednostkową miesięczną ratę i, co za tym idzie, koszt kredytu.

Kalkulator konsolidacji w Citi Banku

Citi Bank zamieszcza na swojej stronie internetowej dedykowany kalkulator kredytowy, za pomocą którego możemy poznać koszty takiego rozwiązania w naszym konkretnym przypadku. Wpisując kwotę, która nas interesuje oraz ilość miesięcy, otrzymujemy wysokość pojedynczej raty (w oparciu o stosowane przez ten bank parametry oprocentowania). Kalkulator konsolidacji w Citi Banku jest bez wątpienia przydatnym narzędziem, jednak decyzję o podjęciu nowego kredytu zawsze warto skonsultować z doradcą kredytowym.

Pomożemy Ci uzyskać kredyt konsolidacyjny w Citi Bank.

Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice miedzy ofertami różnych banków i wskażemy, która z
nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.

Jakie są zalety kredytu konsolidacyjnego w Citi Banku?

Kredyty konsolidacyjne w Citi Banku uchodzą za stosunkowo łatwe do uzyskania, a sam bank chwali się sprawną procedurą przyznawania oraz szybkimi decyzjami. Dodatkową zaletą konsolidacji w Citi Banku jest również brak konieczności dobrania dodatkowego ubezpieczenia kredytu oraz niskie oprocentowanie (w czerwcu 2022 roku wynoszące 7,99%). Dużym plusem jest także możliwość wnioskowania o kredyt bez wychodzenia z domu, poprzez wniosek online i na podstawie elektronicznego zaświadczenia o dochodach. Warto jednak dodać, że nie będzie to opcja dostępna dla wszystkich klientów, a wymagania, dotyczące chociażby potwierdzenia wysokości zarobków, mogą być różne i zależą od sytuacji danego kredytobiorcy. Co ciekawe, na stronie internetowej znajdziemy również informację, iż w przypadku klientów Citi Banku istnieje możliwość przyznania konsolidacji nawet bez przedstawiania zaświadczenia o zarobkach (odbywa się to na podstawie wpływów na konto i dotychczasowej historii w tym banku). Najprawdopodobniej jednak nie będzie to maksymalna dostępna kwota kredytu konsolidacyjnego – natomiast decyzja będzie podejmowana na podstawie indywidualnej oceny sytuacji.

Czy kredyt konsolidacyjny w Citi Bank ma wady?

Mimo korzystnego oprocentowania i nieobowiązkowego ubezpieczenia, konsolidacja w Citi Banku ma kilka wad. Najważniejszą z nich jest prowizja, która ustalana jest indywidualnie i wpływa na wysokość raty oraz całkowity koszt kredytu. Dodatkowo, na stronie banku brak jednoznacznej informacji na temat możliwości skonsolidowania pożyczek pozabankowych i chwilówek, co jest częstą potrzebą wielu klientów. Nie ma też jasnego określenia, jakie źródło dochodów jest wymagane bądź preferowane, co każe sądzić, iż największe szanse na uzyskanie konsolidacji kredytów w Citi Banku mają osoby pracujące w oparciu o umowę o pracę.

Kredyt konsolidacyjny Citi Bank – jak złożyć wniosek

Złożenie wniosku o konsolidację w Citi Banku możliwe jest na dwa sposoby:

 • podczas wizyty w oddziale
 • za pomocą formularza dostępnego online (podpisanie umowy następuje zdalnie)

Wymagania stawianie potencjalnym kredytobiorcom teoretycznie nie są wysokie, gdyż zakładają:

 • ukończony 18 rok życia
 • dowód osobisty
 • dokument potwierdzający zarobki (również w formie elektronicznej)
 • adres mailowy, numer telefonu i konto bankowe (niekoniecznie w Citi Banku)

Nie wiesz, czy konsolidacja w Citi Bank to dobry pomysł?

W Habza Finanse porównamy dostępne oferty i pomożemy Ci zdobyć finansowanie, którego
potrzebujesz!

Tak skonstruowane wymogi dotyczące składania wniosku o konsolidację w Citi Banku mogą sugerować, iż finansowanie takie otrzymać jest bardzo łatwo, jednak bank zastrzega sobie podjęcie decyzji w oparciu o indywidualną ocenę każdego klienta. Co więc w sytuacji, w której zainteresowała nas ta oferta, ale nie wiemy, czy mamy realne szansę, aby kredyt konsolidacyjny w Citi Banku otrzymać? To dobry moment, aby skorzystać z pomocy wykwalifikowanego i doświadczonego doradcy kredytowego, który zarówno doradzi, jak i ewentualnie odradzi wnioskowanie o konsolidację w określonym banku. Zespół doradców Habza Finanse rekrutuje się ze specjalistów, doskonale orientujących się w ofertach banków i wiedzących, jak zmaksymalizować szansę na pozyskanie finansowania w najlepszej możliwej opcji, dostosowanej do potrzeb danego klienta.

Konsolidacja w Citi Banku – opinie

Klienci, którzy skorzystali już z oferty kredytu konsolidacyjnego w Citi Banku chwalą sobie sprawność procedury wnioskowania o takie finansowanie oraz znacząco uproszczone formalności – chociaż, zastrzec należy, jest to rozwiązanie niedostępne dla wszystkich klientów. Przy pozytywnej historii kredytowej i dobrym poziomie zarobków rzeczywiście liczyć można uproszczoną, szybką procedurę, sprawną decyzję kredytową oraz wypłatę środków – nawet bez wychodzenia z domu, bo umowę możemy podpisać zdalnie (przez telefon, Internet lub z pomocą kuriera).

Kredyty konsolidacyjne w Citi Banku – podsumowanie

Konsolidacja, będąc dobrym sposobem na pozbycie się dużej ilości zobowiązań, często drogich i nieopłacalnych, znajduje się w ofercie większości polskich banków. Kredyt konsolidacyjny w Citi Banku odznacza się interesująco niskim oprocentowaniem, sprawną procedurą wnioskowania oraz brakiem konieczności dobierania ubezpieczenia. Warto jednak pamiętać, że takie uproszczone zasady nie będą stosować się do każdego klienta, a Citi Bank zastrzega sobie podejmowanie decyzji o przyznaniu (bądź nie) konsolidacji na podstawie indywidualnej oceny zdolności i historii kredytowej.

Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt dla nauczyciela
kredyt dla policjanta
kredyt dla prawnika

Poznaj opinie Naszych klientów

Witam wszystkich którym pomogła firma HABZA. Bardzo rzeletnie podchodzą do sprawy,Wszystko udało sie skonsolidować i uzyskać dodatkowe środki na konto.Bardzo polecam i…

Dziękuję firmie Habza Finanse, że zatrudnia takie osoby jak Pan Bartosz Piędziak. Człowiek o wielkim sercu , który sprawia, że marzenia się…

Dziękuję za rzetelną i szybką pomoc Panu Jankowi oraz profesjonalne podejście do mojej sprawy polecam współpracę z habza finanse z Panem Jankiem.…

Habza pisze że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, a więc ja jestem tym nie możliwym do spełnienia. Jeśli wiedzą że zarobią…

Nasi eksperci

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz