Kredyt konsolidacyjny w mBanku.

Odpowiednio dobrany i dopasowany do możliwości klienta kredyt konsolidacyjny może okazać się dobrym i opłacalnym rozwiązaniem dla osób posiadających więcej niż jedno zobowiązanie finansowe, najczęściej w więcej niż jednym banku. Produkt ten ma w swojej ofercie również mBank, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych banków w Polsce.

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Kredyt konsolidacyjny w mBanku

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 150 000 zł
bez zabezpieczenia

ikona5

Dogodny okres spłaty
do 120 miesięcy/rat

ikona6

10,99%
Oprocentowanie nominalne w skali rocznej:
od 10,99%, prowizja od 0%


Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

mBank a kredyt konsolidacyjny – najważniejsze informacje

ikona7

Chociaż mechanizm konsolidacji kredytów jest taki sam w każdym banku, to zasady jego przyznawania już nie. Najważniejsze informacje o konsolidacji kredytów w mBanku to:

 • kwota kredytowania od 500 do 150 000 złotych
 • maksymalny okres kredytowania do 10 lat (120 miesięcy/rat)
 • oprocentowanie nominalne w skali rocznej:
 • w opcji z ubezpieczeniem: 10,99%
 • w opcji bez ubezpieczenia: 12,39%
 • brak prowizji od udzielenia kredytu
 • brak możliwości skonsolidowania pożyczek pozabankowych i chwilówek
 • możliwość dobrania dodatkowej gotówki na wybrany cel
 • konsolidacja kredytów w mBanku możliwa jest w oparciu o różnorodne formy zatrudnienia:
 • umowę o pracę
 • umowę zlecenia
 • umowę o dzieło
 • dochody z działalności gospodarczej

Warto też zwrócić uwagę na kwestię ubezpieczenia konsolidacji w mBanku: nie jest ono co prawda obowiązkowe, jednak to od niego ostatecznie zależy wysokość oprocentowania zobowiązania. Warto więc policzyć dokładnie, która z opcji będzie w naszym przypadku korzystniejsza. W tym momencie dobrym pomysłem jest więc zwrócenie się do specjalisty, który wesprze nas swoją ekspertyzą oraz znajomością rynku. Doradcy kredytowi Habza Finanse specjalizują się w konsolidacji, doskonale orientują się w aktualnych ofertach banków i wiedzą, jak działać, aby zmaksymalizować szanse na uzyskanie wymarzonego finansowania.


Sprawdź, czy kredyt konsolidacyjny w mBank to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Spłać swoje zobowiązania i uzyskaj jedną, niższą ratę.

Wypełnij wniosek online


Na czym polega mechanizm kredytu konsolidacyjnego w mBanku?

ikona8

Dlaczego konsolidacja jest tak rekomendowanym produktem? Bo przeprowadzona skutecznie i w przemyślany sposób, daje możliwość trwałego wyjścia z długów i uporządkowanie sytuacji finansowej. To jednak nie jedyna zaleta tego rozwiązania, ponieważ sprawdza się ono również w przypadku osób, które nie mają problemów z osobistym budżetem, ale chcą obniżyć koszty posiadanych zobowiązań. Na czym polega kredyt konsolidacyjny (w mBanku lub w każdym innym banku)? Konsolidacja kredytów w mBanku pozwala obniżyć koszt tych wszystkich zobowiązań, łącząc je w całość i uzyskując jedną ratę.

To, czy będzie ona niższa niż suma rat posiadanych wcześniej produktów zależy już tylko od naszych osobistych priorytetów:

 • jeżeli zależy nam przede wszystkim na obniżeniu comiesięcznego obciążenia budżetu, wydłużamy okres kredytowania i uzyskujemy niższą ratę (przy wyższym całkowitym koszcie kredytu konsolidacyjnego)
 • jeżeli zależy nam na obniżeniu całkowitego kosztu posiadanych zobowiązań, skracamy okres kredytowania i uzyskujemy wyższą ratę (przy niższym całkowitym koszcie kredytu)

Bazuje on na prostym, ale skutecznym działaniu:

 • najpierw sumowane są wszystkie posiadane przez nas pożyczki, kredyty, karty kredytowe, limity w koncie etc. – sprawdzamy, jakie kwoty w przypadku każdej z nich pozostały nam do spłacenia
 • powstała w ten sposób kwota zostaje spłacona przez bank
 • nowa rata obliczana jest w następujący sposób: łączną sumę zobowiązań (czyli łączną sumę kredytu) dzieli się na ilość miesięcy, w trakcie których jesteśmy w stanie spłacić nowy kredyt. Im okres spłaty kredytu dłuższy, tym niższa będzie nasza jednostkowa rata.

To drugie rozwiązanie ma jeszcze jedną zaletę – pozwala spłacić zobowiązania szybciej, co wpływa zarówno na naszą zdolność kredytową, jak i na komfort psychiczny. Nie każdy z nas może sobie na to jednak pozwolić, zatem opcja, która umożliwia obniżenie jednostkowej raty poprzez wydłużenie okresu kredytowania okaże się pomocna dla wielu klientów.


Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt konsolidacyjny w mBank.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice miedzy ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Koszty kredytu konsolidacyjnego w mBank.

ikona8

W przypadku konsolidacji w mBanku jej koszt zależny jest przede wszystkim od odpowiedzi na pytanie, czy decydujemy się na dobranie ubezpieczenia od utraty pracy, choroby, śmierci, następstw nieszczęśliwych wypadków, czy z takiej opcji rezygnujemy. Wpływa to znacząco na oprocentowanie:

 

 • w przypadku ubezpieczenia będzie to 10,99% (według oferty z czerwca 2022)
 • w przypadku braku ubezpieczenia będzie to 12,39%

Ważną informacją jest fakt, iż kredyty konsolidacyjne w mBanku nie są aktualnie obciążone prowizją od jej udzielenia. Jej wysokość to zazwyczaj kilka procent całej kwoty finansowania i chociaż wlicza się w całość kredytu (a więc spłacamy taką prowizję w ramach konsolidacji), to jednak jest to koszt, który trzeba ponieść. W przypadku konsolidowania zobowiązań w mBanku to obciążenie nam odpada. Inną sprawą jest decyzja o dobraniu ubezpieczenia kredytu bądź nie – z jednej strony zabezpiecza nas przed wypadkami losowymi, z drugiej strony podraża zobowiązanie i podnosi jego całkowity koszt. Z pewnością jest to kwestia, którą warto dokładnie rozważyć, aby mieć pewność, iż dokonało się najlepszej z możliwych decyzji.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Konsolidacja zobowiązań w mBanku – sprawdź korzyści.


Kalkulator kredytu konsolidacyjnego w mBank.

Bank ten na swojej stronie umieścił ciekawe narzędzie, które pozwala nie tylko poznać wysokość raty potencjalnego kredytu konsolidacyjnego oraz jego całkowity koszt, ale również porównać go do obecnie posiadanych zobowiązań. Kalkulator konsolidacji mBanku bazuje na wskazaniu kilku wartości:

 • wysokości kredytów, które chcemy przenieść (skonsolidować)
 • wysokości płaconych do tej pory rat (ich miesięcznej sumy)
 • wysokości dodatkowej kwoty, którą chcemy otrzymać (możemy ją dowolnie spożytkować; maksymalnie 85 tysięcy złotych)
 • długości okresu spłaty kredytu

Dodatkowo musimy jeszcze zaznaczyć, czy interesuje nas opcja bez ubezpieczenia (o wyższym oprocentowaniu) czy opcja z ubezpieczeniem, co wpłynie znacząco na ostateczny, całkowity koszt kredytu. Tak rozbudowane narzędzie daje ciekawe możliwości symulacji oraz szerszy ogląd sytuacji.Wady i zalety kredytu konsolidacyjnego w mBanku:

 
Brak prowizji od udzielenia kredytu.
 
Niskie oprocentowanie.
 
Możliwość dobrania dodatkowej gotówki na dowolny cel (z jej wydania nikt nas nie rozlicza)
 
Dostępność kalkulatora kredytu konsolidacyjnego mBanku.
 
Przejrzysta procedura przyznawania finansowania.
 
Możliwość samodzielnego wybrania daty zapadania raty.

Jako że nie ma idealnych produktów bankowych, konsolidacje w mBanku nie są tu żadnym wyjątkiem. Na minus zapisują się:

 • brak możliwości skonsolidowania zobowiązań z parabanków (pożyczek, pożyczek ratalnych czy chwilówek, których popularność w Polsce sprawia, iż coraz więcej z nas ma problemy z ich spłatą)
 • nieco niższe niż w innych bankach kwota kredytowania (do 150 tysięcy złotych) oraz ilość rat (maksymalnie 10 lat, czyli 120 miesięcy)

Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny w mBank.

Ważną informacją przy składaniu wniosku o konsolidację w mBanku jest fakt, iż chociaż procedura jest stosunkowo uproszczona. O finansowanie wnioskować można zarówno w oddziale, jak i online; potrzeba też relatywnie niewielu dokumentów), to powodzenie takiej operacji zależne jest w największej mierze od naszej historii kredytowej oraz zdolności kredytowej – w skrócie, im lepsze są, tym szanse na uzyskanie kredytu większe.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Konsolidacja zobowiązań w mBanku – sprawdź korzyści.


Opinie o kredycie konsolidacyjnym w mBanku

Opinie o konsolidacji w mBanku skupiają się przede wszystkim na pozytywnych skutkach zastosowania mechanizmu samego tego typu kredytu, a przede wszystkim niższej raty, która pozwala na spokojne, regularne wywiązywanie się ze spłaty. To zresztą często najważniejszy cel osób, które na skonsolidowanie długów (w mBanku czy w innej instytucji finansowej) się decydują: możliwość rozłożenia zobowiązań na dłuższy okres kredytowania, który pozwala na, często znaczące, obniżenie raty. To z kolei mocno odciąża budżet, pozwala odetchnąć i krok po kroku prostować swoją sytuację ekonomiczną.


Kredyt konsolidacyjny w mBank – podsumowanie!

Mając więc na uwadze mnogość aspektów, które w związku z kredytem gotówkowym w mBanku należy wziąć pod uwagę, rekomendujemy skorzystanie z pomocy doradcy finansowego Habza Finanse, który nie tylko rozwieje wszelkie wątpliwości, ale dokładnie wytłumaczy, dlaczego warto zdecydować się na takie, a nie inne rozwiązanie.
Podsumowując, konsolidacja w mBanku oferowana jest na ciekawych, generalnie korzystnych warunkach. To, o czym trzeba pamiętać, to:

 • brak możliwości skonsolidowania pożyczek zaciągniętych w parabankach (a więc i chwilówek)
 • duża dowolność w honorowanych źródłach dochodu (umowa o pracę, umowa zlecenia, umowa o dzieło, działalność gospodarcza)
 • różnica między wysokością oprocentowania kredytu ze względu na brak lub obecność ubezpieczenia (od utraty pracy, choroby, następstw nieszczęśliwych wypadków etc.)
 • brak prowizji od udzielenia kredytu, co znacząco i korzystnie wpływa na całkowity koszt konsolidacji w mBanku
 • możliwość dobrania dodatkowej gotówki na dowolny cel (kwota ta doliczona zostanie do kredytu i spłacana będzie łącznie w ramach konsolidacji)

Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny online
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt konsolidacyjny w mBanku

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek