Kredyt konsolidacyjny Kasa Stefczyka

Kredyt konsolidacyjny to produkt finansowy, który można znaleźć w ofercie wielu instytucji finansowych. Takie rozwiązanie przygotowała też dla swoich klientów Kasa Stefczyka. Jak wygląda kredyt konsolidacyjny w Kasie Stefczyka i czy warto, jest się zdecydować na konsolidację zobowiązań w tym miejscu?

ikona1

Najlepsze oferty kredytów* – według rankingu oferteo 2021

ikona2

Ponad 40 000 zadowolonych Klientów – indywidualnych i firm

ikona3

Ponad 91% skuteczności w pozyskiwaniu kredytów i pożyczek

Wypełnij wniosek online

Kredyt konsolidacyjny w Kasie Stefczyka

z Habza Finanse to:

ikona4

Do 240 000 zł
kredytu konsolidacyjnego

ikona5

Dogodny okres spłaty
nawet do 120 miesięcy

ikona6

RRSO od 11,45%

Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.


Kasa Stefczyka a kredyt konsolidacyjny – najważniejsze informacje

ikona7

Konsolidacja w Kasie Stefczyka jest aktualnie znana pod nazwą Pożyczka Fit. W ramach kredytu konsolidacyjnego możliwe jest połączenie kilku różnych zobowiązań finansowych. Jest to propozycja dla osób, które zamiast wielu rat chcą płacić tylko jedną.

Kasa Stefczyka kredyt konsolidacyjny umożliwia połączenie: 

 • pożyczek gotówkowych, 
 • pożyczek ratalnych, 
 • kredytów samochodowych, 
 • kart kredytowych,
 • kredytów w rachunku płatniczym. 

Możesz połączyć raty na kwotę nawet 240 000 zł. Kasa Stefczyka konsolidacja umożliwia połączenie zobowiązań zaciągniętych wyłącznie w innych instytucjach finansowych. Pożyczka Fit pozwala ograniczyć stres związany z wieloma ratami oraz umożliwia obniżenie miesięcznej kwoty potrzebnej na pokrycie rat. Kredyt konsolidacyjny w Kasie Stefczyka dostępny jest od kwoty 1000 zł, a spłatę pożyczki można rozłożyć nawet na 120 miesięcy.


Sprawdź, czy kredyt konsolidacyjny w Kasie Stefczyka to najlepsze rozwiązanie w Twojej sytuacji!

Spłać swoje zobowiązania i uzyskaj jedną, niższą ratę.

Wypełnij wniosek online

Dlaczego warto postawić na współpracę

z Habza Finanse?

ikona9

Działamy kompleksowo

Przeanalizujemy Twoją sytuację finansową, zweryfikujemy potrzeby i możliwości, sprawdzimy jak dotychczas wyglądała Twoja historia kredytowa, a także jaki jest aktualny stan Twojego zadłużenia dzięki raportom z BIK czy KRD.

ikona10

Wiedza i znajomość przepisów to nie wszystko

Nasi doradcy to specjaliści z wieloletnim stażem, którzy jak nikt inny, znają wszelkie praktyki i sposób działania poszczególnych instytucji. Dzięki temu wiemy gdzie warto złożyć wniosek o kredyt, a także czego się wystrzegać.

ikona11

Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowania

Jesteśmy dla Ciebie od pierwszego dnia, aż do momentu spłaty ostatniej raty nowego zobowiązania. Odpowiemy na wszelkie pytania, pomożemy skompletować potrzebną dokumentację, a sprawy nie wymagające Twojego udziału załatwimy bezzwłocznie.

ikona12

Nie pobieramy przedpłat

Dzięki temu nasi Klienci nic nie ryzykują. Nie musisz więc mieć obaw, że nie stać Cię na naszą pomoc. Złożenie zapytania jest bezpłatne. Czas nie działa jednak na Twoją korzyść, więc nie zwlekaj i dowiedz się jak możemy Ci pomóc, jeszcze dziś.


 Pomożemy Ci uzyskać kredyt konsolidacyjny w Kasie Stefczyka.

 Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy różnice miedzy ofertami różnych banków i wskażemy, która z nich będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna.Koszty kredytu konsolidacyjnego w Kasie Stefczyka.

ikona8

Skok Stefczyka kredyt konsolidacyjny to korzystna finansowo oferta dla osób, które chcą zmienić kilka rat w jedną, która jest łatwiejsza do spłaty

Koszt kredytu konsolidacyjnego powinien być odpowiednio dopasowany do domowego budżetu. Dzięki temu spłata nowej pożyczki nie będzie stanowić żadnego problemu i osoby borykające się z zadłużeniem będą mogły wyjść z niego krok po kroku.

 • Pożyczka konsolidacyjna Fit w Kasie Stefczyka to jedna wygodna do spłaty rata i 0 zł prowizji. 
 • Po konsolidacji nowa rata może być niższa niż suma dotychczasowych.
 • RRSO kredytu wynosi od 11,45%, a pierwszą ratę można odroczyć nawet o 60 dni. Taka możliwość daje więcej czasu na zgromadzenie środków finansowych na spłatę nadchodzącej raty oraz uporządkowanie domowego budżetu. 

Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Konsolidacja zobowiązań w Kasie Stefczyka – sprawdź korzyści.


Kalkulator kredytu konsolidacyjnego – w Kasie Stefczyka.

Skok Stefczyka kredyt konsolidacyjny kalkulator to narzędzie, które ułatwia podjęcie decyzji o połączeniu kilku zobowiązań w jeden, nowy kredyt. Kalkulator kredytu konsolidacyjnego w Kasie Stefczyka można znaleźć na stronie internetowej banku. Wystarczy, że za pomocą suwaków ustalisz jaką kwotę potrzebujesz i na jak długi okres chcesz rozłożyć raty. Dzięki temu poznasz przybliżoną kwotę miesięcznej raty.

Pamiętaj jednak, że kwota kredytu oraz suma miesięcznej raty jest uzależniona od Twojej indywidualnej sytuacji. Aby poznać dokładną ofertę i wszystkie koszty zobowiązania należy skontaktować się z bankiem lub specjalistą kredytowym, który wynegocjuje dla Ciebie korzystne warunki kredytowania.Wady i zalety kredytu konsolidacyjnego w Kasie Stefczyka:

 
Szybki proces ubiegania się o konsolidację.
 
Czas oczekiwania na decyzję to około 15 minut.
 
Maksymalnie 48 godzin oczekiwania na pieniądze.
 
Możliwość odroczenia spłaty pierwszej raty nawet o 2 miesiące.
 
Brak prowizji.
 
Można uzyskać kredyt bez wychodzenia z domu.

Skok kredyt konsolidacyjny ma wiele zalet, jednak tak jak każda oferta kredytowa może wiązać się z warunkami, które nie do końca podobają się kredytodawcy. Wadą konsolidacji w Kasie Stefczyka może być fakt, że w ramach pożyczki nie można dobrać dodatkowej gotówki na dowolny cel. Aby uzyskać dodatkowe pieniądze, należy złożyć osobny wniosek np. o kredyt gotówkowy. Pożyczka Fit służy jedynie do spłaty zobowiązań finansowych i na to można przeznaczyć środki finansowe pozyskane w ramach oferty.

Oprócz tego należy udokumentować dochody, co może wiązać się z pewnymi komplikacjami podczas oceny zdolności kredytowej. Aby skonsolidować pożyczki i kredyty w Kasie Stefczyka należy przygotować zaświadczenia dokumentujące saldo kredytów i pożyczek w innych instytucjach finansowych. Zgromadzenie wszystkich dokumentów wiąże się z dodatkowym czasem, który należy poświęcić na ubieganie się o pożyczkę.


Złóż wniosek o kredyt konsolidacyjny w Kasie Stefczyka.

ikona8

Aby złożyć wniosek o Skok Stefczyka kredyt konsolidacyjny wystarczy przygotować kilkanaście minut wolnego czasu

Kredyt konsolidacyjny w tym miejscu mogą otrzymać pełnoletni obywatele Polski, którzy mogą udokumentować swój dochód. Wymóg ten wiążę się z kwestiami bezpieczeństwa.

Bank minimalizuje w tym przypadku ryzyko niespłacenia zobowiązania przez kredytobiorcę. Do wniosku należy dołączyć informację o tym, jakie zobowiązania mają ulec konsolidacji. Jeśli wyślesz wniosek bez odpowiednich załączników, uzyskasz negatywną odpowiedź kredytową. Warto więc odpowiednio wcześniej przygotować wszystkie niezbędne dokumenty.


Zastanawiasz się kto może pomóc? Doradcy Habza Finanse!

Konsolidacja zobowiązań w Kasie Stefczyka – sprawdź korzyści.


Opinie o kredycie konsolidacyjnym w Kasie Stefczyka

Skok kredyt konsolidacyjny to oferta, której ciężko jest nie docenić. Atrakcyjna cena, możliwość szybkiego załatwienia formalności, dostępność wysokiej kwoty kredytu i długi czas spłaty – to wszystko przemawia na korzyść oferty w Kasie Stefczyka. Jeśli chcesz skonsolidować zobowiązania finansowe z różnych miejsc, to warto jest zapoznać się z ofertą w tej placówce. Mimo takich kwestii, jak konieczność udokumentowania dochodu czy wyższe wymagania niż w przypadku ofert z firm pozabankowych konsolidacja w tym banku jest opłacalna. Należy jednak pamiętać, że formalności oraz wymagania w Kasie Stefczyka mają zapewnić bezpieczeństwo klientowi, oraz zabezpieczyć spłatę kredytu konsolidacyjnego.

Dzięki konsolidacji kilku zobowiązań masz możliwość lepszej kontroli nad swoim budżetem. Skok Stefczyka kredyt konsolidacyjny opinie, które zostawiają klienci, są pozytywne. Jeśli jednak masz wątpliwości co do tego, czy decyzja o konsolidacji w tym miejscu będzie korzystna, możesz skorzystać z pomocy naszych ekspertów. Doświadczony doradca przeprowadzi Cię przez cały proces od znalezienia najlepszej oferty po podpisanie umowy kredytowej. Uzyskasz najlepsze możliwe wsparcie i skorzystasz ze wszystkich zalet konsolidacji w Kasie Stefczyka.


Kredyt konsolidacyjny w Kasie Stefczyka – podsumowanie!

Kasa Stefczyka konsolidacja to rozwiązanie, które umożliwia uporządkowanie domowego budżetu oraz wyjście z zadłużenia. 

Po podpisaniu umowy kredytowej wszystkie kredyty i pożyczki, które chciałeś poddać konsolidacji, zostaną spłacone, a do uregulowania zostanie tylko jedna rata, która jest dopasowana do Twoich aktualnych możliwości finansowych. Warto jest poważnie rozważyć ofertę konsolidacji w Kasie Stefczyka oraz pomoc doświadczonego specjalisty Habza Finanse. Ekspert sprawdzi, czy konsolidacja w tym miejscu to rzeczywiście optymalne rozwiązanie, które pozytywnie wpłynie na Twoją sytuację materialną.

Skontaktuj się z nami
Pośrednik kredytowy:

 • Odpowie na Twoje pytania
 • Wyszuka optymalnie dopasowaną ofertę
 • Pomoże w wypełnianiu wniosku
 • Zapewni wsparcie merytoryczne podczas trwania okresu kredytowania

Roman kredyty Habza Finanase

Roman – Ekspert kredytowy


 • Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej.
 • Specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych.

Sprawdź również nasze pozostałe usługi

konsolidacja chwilówek
kredyt konsolidacyjny online
kredyt gotówkowy

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.


Najnowsze artykuły o Kredyt konsolidacyjny Kasa Stefczyka

Na naszym bloguMasz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek