Z naszą pomocą otrzymasz korzystny, bezpieczny kredyt preferencyjny na najlepszych możliwych warunkach. Służymy wsparciem szerokiej gamie grup zawodowych, począwszy od lekarzy, przez nauczycieli, po policjantów i wiele, wiele innych.

Czym jest kredyt preferencyjny?

Kredyt preferencyjny to zobowiązanie finansowe przeznaczone konkretnie dla danej grupy zawodowej, cechujące się z reguły lepszymi warunkami niż kredyty ogólnodostępne dla osób z dowolnej grupy zawodowej. Na korzystniejsze oferty kredytów mogą liczyć między innymi:

Korzystniejsze oferty mogą oznaczać przykładowo niższe oprocentowanie lub prowizję czy możliwość pożyczenia większej sumy. Dlaczego niektóre banki decydują się na udzielanie tego typu kredytów? Są one przeznaczone przede wszystkim dla osób zatrudnionych w strefie budżetowej, ponieważ uważane są one za wiarygodnych, rzetelnych klientów.

Praca w szkole czy w policji uważana jest za stabilną – nie ma ryzyka, że firma z miesiąca na miesiąc upadnie, jak to bywa w przypadku prywatnych działalności. Ponadto są to w dużej mierze zawody zaufania społecznego, a więc mniejsze jest prawdopodobieństwo, że kredytobiorca nie będzie chciał spłacać zobowiązania w terminie.

Co prawda, przykładowo lekarze czy prawnicy, mogą pracować poza strefą budżetową, ale wciąż wiąże się to z wysokimi (a często nawet znacznie wyższymi) zarobkami, a także sporym zaufaniem społecznym, tak więc oni również mogą liczyć na korzystne kredyty preferencyjne.

Niektóre kredyty preferencyjne, takie jak kredyty dla rolników czy kredyty studenckie, mogą być częściowo dofinansowywane ze środków Skarbu Państwa bądź Unii Europejskiej. Część z nich, jak przykładowo kredyty dla nauczycieli i żołnierzy, nie wiążą się dla banku z żadną dopłatą, a po prostu są metodą na pozyskanie większej ilości wypłacalnych, godnych zaufania klientów.

Jak otrzymać kredyt preferencyjny?

Z kredytem preferencyjnym wiążą się podobne formalności, jak w przypadku zwykłego kredytu gotówkowego dla dowolnej grupy zawodowej. Oznacza to, że zanim bank podejmie decyzję o przyznaniu bądź odmowie przyznania kredytu, dokona weryfikacji zdolności i historii kredytowej potencjalnego klienta. Z pewnością wzięte zostaną pod uwagę takie elementy, jak:

 • wysokość dochodów i forma zatrudnienia (w przypadku żołnierza przykładowo kontrakt bądź zatrudnienie na czas nieokreślony);
 • inne zobowiązania (kredyty, pożyczki, koszty utrzymania);
 • ilość osób pozostających na utrzymaniu kredytobiorcy;
 • terminowość spłaty obecnych, a także już uregulowanych długów.

Jako, że skorzystanie z oferty kredytu preferencyjnego wymaga bycia częścią określonej grupy zawodowej, kredytodawca może wymagać dokumentu poświadczającego fakt, że rzeczywiście do niej należymy. Ponadto konieczne może być, tak jak w przypadku zwykłych kredytów, dostarczenie zaświadczenia o dochodach.

Samodzielne znalezienie oferty opłacalnego kredytu preferencyjnego, a następnie prowadzenie negocjacji z bankiem i złożenie wniosku może być mało opłacalnym rozwiązaniem. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszego wsparcia możesz liczyć na tani, szybki kredyt preferencyjny przy maksymalnym ograniczeniu formalności.

W pierwszej kolejności przeanalizujemy dokładnie Twoją sytuację finansową, a następnie wyszukamy ofertę kredytu najbardziej dopasowaną do Twoich możliwości i potrzeb. Przeprowadzimy dokładny wywiad w zakresie Twoich dochodów, wieku, stanu cywilnego, zobowiązań finansowych i wielu innych czynników, co pozwoli nam pozyskać dla Ciebie kredyt preferencyjny na najlepszych możliwych warunkach.

Warunki kredytu, w tym okres jego spłaty, ustalane są indywidualnie, dzięki czemu terminowa spłata rat nie powinna stanowić żadnego problemu. Pozyskane podczas wielu lat pracy w branży kontakty na szczeblach decyzyjnych pozwalają naszym doradcom na prowadzenie negocjacji i osiąganie wyników niemożliwych dla większości kredytobiorców działających w pojedynkę.

Na co można wykorzystać kredyt preferencyjny?

To, w jaki sposób można wykorzystać kredyt preferencyjny, zależy od jego grupy docelowej. Kredyt dla rolnika na rozwój działalności rolnej nie będzie mógł zostać przeznaczony na egzotyczne wakacje, ale już zwykły kredyt gotówkowy dla prawnika czy żołnierza różni się od zwykłego kredytu konsumpcyjnego tylko bardziej korzystnymi warunkami. Można przeznaczyć go na dowolny cel, na przykład na bieżące wydatki czy remont.

Jak wspomniano powyżej, kredyty preferencyjne wiążą się często z wyższą maksymalną kwotą kredytu czy dłuższym okresem spłaty względem kredytów ogólnodostępnych. To, ile konkretnie będziemy mogli pożyczyć, zależne jest od naszych potrzeb i możliwości, a także oferty danego banku.

Warto pamiętać, że chociaż kredyt preferencyjny z zasady powinien być korzystniejszy niż kredyty dostępne dla każdej grupy zawodowej, to w rzeczywistości nie zawsze musi tak być. Skorzystanie z pomocy doświadczonego pośrednika kredytowego zapewni, że nie przepłacisz i weźmiesz tani kredyt, którego terminowe spłacanie nie będzie żadnym problemem.

Biorąc kredyt preferencyjny z naszą pomocą, możesz liczyć na wsparcie doświadczonych ekspertów – nie tylko do momentu, w którym podpiszesz umowę kredytową i otrzymasz pieniądze na konto, a aż do chwili, w której spłacisz ostatnią ratę. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

Sprawdź jakie są koszty kredytu Kalkulator kredytowy

 • Miesięczna rata:
 • Całkowita kwota do zapłaty:
 • Całkowity koszt kredytu:

Kalkulator kredytowy to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pomoże ci uniknąć niewłaściwego wyboru oferty kredytowej. Dzięki niemu poznasz wysokość wszystkich kosztów i wybierzesz dokładnie taką ofertę, jaka cię satysfakcjonuje.

Kredyt gotówkowy online. Bez zdolności. Przykład reprezentatywny.

 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana. Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Okres kredytowania od 3 do 144 miesięcy.

Kredyty preferencyjne z Habza Finanse to:

 • Do 350 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące
  bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%

Poznaj opinie Naszych klientów

W Habza Finanse spotkalam sie ze wspaniałymi ludźmi, którzy pomogli mi wyjść z trudnej sytuacji. Pan Bartosz Pędziak krok po kroku instruował…

Bardzo dziękuję za pomoc.Szczególnie panu Krzysztofowi i reszcie. Profesjonalna i szybka pomoc w trudnych sytuacjach.Ale udało się. Mogę Serdecznie polecić tę firmę…

Bardzo dziękuje za pomoc Panu Bartoszowi Piędziak za bardzo solidne podejscie do mojego zadłużenia .Sprawa zalatwiona szybko dyskretnie i profesjonalnie.Bardzo polecam Firmę…

Serdecznie pozdrawiam Panią Paulinę Przybysz. To dzięki jej zangażowaniu i fachowości mój problem sfinansowania życiowej inwestycji został zrealizowany. Polecam współpracę ponieważ to…

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz