Kredyt firmowy Katowice

Przedsiębiorcy z Katowic i okolic, którzy potrzebują dodatkowych pieniędzy na rozwój swojego biznesu, mają do wyboru wiele ofert produktów finansowych. Banki rozszerzają swoją ofertę o kredyty firmowe. Środki pozyskane w ramach takiego zobowiązania można przeznaczyć na różne cele związane z prowadzeniem własnego biznesu. Kredyt firmowy Katowice uzyskany z pomocą specjalistów Habza Finanse będzie dopasowany do Twoich potrzeb oraz aktualnych możliwości finansowych. Przeanalizujemy sytuację Twojej firmy i udzielimy Ci kompleksowego wsparcia na każdym etapie starań o kredyt dla firm Katowice.

Kredyt dla firm Katowice – jakie firmy mogą ubiegać się o dodatkowe finansowanie

W Katowicach, funkcjonuje kilka dużych banków, które w swojej ofercie mają kredyty firmowe. Dzięki takiemu produktowi możesz szybko i bezpiecznie uzyskać niezbędne środki finansowe na rozwój i bieżącą działalność przedsiębiorstwa. Kredyt dla firm Katowice jest udzielany na jasnych zasadach. Jest to atrakcyjna forma finansowania dla firm z różnych branż. Niezależnie od tego, jak duża jest Twoja firma i jaką formę prawną posiada – możesz uzyskać dodatkowe pieniądze. O kredyt firmowy mogą wnioskować m.in. jednoosobowe działalności gospodarcze oraz spółki (spółki akcyjne, spółki z o.o. itd.).

Przed udzieleniem kredytu bank zweryfikuje historię kredytową Twojej firmy w BIK, czyli w Biurze Informacji Kredytowej. Historia i zdolność kredytowa przedsiębiorstwa ma kluczowe znaczenie podczas rozpatrywania wniosku o udzielenie kredytu dla firm. To od niej w dużej mierze zależy czy bank rozpatrzy Twój wniosek pozytywnie, czy też negatywnie. Dobra wiadomość jest taka, że firmy, które nie mają najlepszej historii kredytowej, dalej mają szansę na uzyskanie kredytu. Dzięki wsparciu doradcy kredytowego Habza Finanse możesz uzyskać korzystny kredyt na dogodnych warunkach.

Kredyt firmowy Katowice – z pomocą eksperta kredytowego.

Zaufaj specjalistom Habza Finanse i uzyskaj korzystny kredyt dla firm na atrakcyjnych warunkach. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę i pomożemy w wypełnianiu formalności.

Rodzaje kredytu dla firm Katowice – na co można wziąć kredyt firmowy

Kredyt dla firm Katowice, można podzielić na kilka rodzajów. Obecnie największą popularnością cieszą się kredyty inwestycyjne i kredyty obrotowe. Oba te zobowiązania są dedykowane przedsiębiorcom i mogą im one pomóc w rozwoju i utrzymaniu działalności. Środki finansowe pozyskane w ramach kredytu obrotowego można przeznaczyć na bieżące wydatki związane z prowadzeniem biznesu. Środki z powodzeniem wydatkujemy m.in. na: składki i podatki, wypłaty dla pracowników, zakup towarów. Kredyt obrotowy jest zazwyczaj udzielany na okres kilku lat, przy czym umowę można przedłużyć na kolejny okres.

Z kolei kredyt inwestycyjny, a konkretnie środki pozyskane w ramach tego zobowiązania można przeznaczyć na zrealizowanie planowanych inwestycji. Jeśli chcesz wprowadzić  w życie duży projekt, ale nie masz na to wystarczających środków finansowych, to kredyt inwestycyjny będzie najlepszym rozwiązaniem. Pieniądze możesz uzyskać szybko i nie będziesz musiał dłużej odkładać swoich planów o zrealizowaniu inwestycji. Ten rodzaj zobowiązania przydaje się w przypadku takich planów jak: budowa nieruchomości firmowej lub zakup hali, magazynu, biura, zakupu wyposażenia lub floty pojazdów.

Kto może się ubiegać o kredyt dla firm w Katowicach

O kredyt firmowy Katowice, może ubiegać się praktycznie każdy przedsiębiorca. Doradca kredytowy pomoże Ci w znalezieniu najlepszej oferty oraz w jej uzyskaniu. Nie musisz stresować się załatwianiem formalności związanych z kredytem – ekspert Habza Finanse zajmie się tym za Ciebie. Szybko i sprawnie znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszy kredyt firmowy i zadbamy o to, abyś poprawnie wypełnił wniosek o jego przyznanie.

Działamy w oparciu, o Twoje indywidualne potrzeby. Każda firma jest inna i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Nieważne czy prowadzisz spółkę, czy jednoosobową działalność gospodarczą – znajdziemy dla Ciebie kredyt, który sprosta Twoim wymaganiom. Oferta banków dla firm jest coraz bogatsza, dlatego każdy przedsiębiorca powinien znaleźć dla siebie produkt finansowy, który pomoże mu zrealizować jego biznesowe cele.

Warunki finansowania

Jeśli chodzi o warunki finansowania, to różnią się one w zależności od rodzaju kredytu. Doradca kredytowy zadba o to, aby spłata kredytu nie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu. Szukając oferty kredytu firmowego, zwracamy uwagę na wszystkie parametry oferty. Oprocentowanie, RRSO, prowizje, dodatkowe ubezpieczenie – to wszystko wpływa na ostateczny koszt oferty. Kredyt firmowy Katowice uzyskany z pomocą doradcy ma dogodne i jasne warunki.

Kredyt dla firm Katowice dopasowany do Twoich potrzeb.

Specjaliści Habza Finanse znajdą najlepszą ofertę kredytu firmowego i zadbają o to, aby warunki finansowania były dla Ciebie korzystne. Oszczędź czas i pieniądze – zgłoś się do nas i uzyskaj profesjonalne wsparcie w procesie ubiegania się o kredyt dla firm.

Kredyt firmowy Katowice – wady i zalety

Kredyty dla firm są korzystne pod wieloma względami – szczególnie pod względem finansowym. Możesz uzyskać zobowiązanie finansowe, które pozwoli Ci sfinansować bieżące potrzeby przedsiębiorstwa lub duże inwestycje. Rata kredytu będzie dopasowana do możliwości finansowych firmy, więc nie ma obaw, że pojawią się problemy ze spłatą kredytu. Wadą kredytów firmowych może być to, że aby je uzyskać firma musi mieć odpowiednią historię kredytową. Niektóre banki nie udzielają kredytów nowym firmom i konieczny jest odpowiedni staż działalności na rynku.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.

Kredyt firmowy Katowice z Habza Finanse to:

 • Do 800 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%


Poznaj opinie

Naszych klientów

Wielkie podziękowanie dla Pana Mateusza Końskiego za pełne zaangażowanie w mojej sprawie, pomoc a przede wszystkim fachowe doradztwo. Profesjonalne podejście i bardzo…
Szymon

Polecam współpracę z Panem Marcelim Kwaśniewskim. Świetny kontakt, fachowość i ogromna wiedza. Pan Marceli sprawy trudne załatwia "od ręki", na beznadziejne potrzebuje…
Hanna Kurkiewicz

Bardzo dziękuję firmie Habza Finanse zwłaszcza p.Marcelemu Kwaśniewskiemu za szybką pomoc i uzyskanie kredytu bankowego na normalnych warunkach.Mój przypadek był trudny ponieważ…
Piotr


Najnowsze artykuły

Na naszym blogu


Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Wniosek skrócony