Kredyt dla firm Gdańsk

Kredyt firmowy przyda Ci się, gdy chcesz otworzyć własny biznes, zainwestować w jego rozwój lub też zyskać dodatkowe pieniądze na bieżące wydatki. Kredyt dla firm Gdańsk to atrakcyjna oferta zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących przedsiębiorców. Nasz doradca kredytowy Gdańsk pomoże Ci w uzyskaniu najlepszej oferty kredytowej dla firm, pomoże w wypełnieniu formalności i będzie stanowić dla Ciebie wsparcie na każdym etapie ubiegania się o dodatkowe środki finansowe.

Kredyt dla firm Gdańsk – oferta

Dobry pomysł na biznes to nie wszystko. Oprócz biznesplanu należy przygotować środki finansowe, które umożliwią zakup towarów, maszyn, sprzętów oraz innych rzeczy, które są niezbędne do prowadzenia własnej firmy. Kredyt dla firm Gdańsk to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą rozwinąć istniejący już biznes lub dopiero chcą spełnić marzenie o założeniu własnej firmy. Oferta banków, jeśli chodzi o produkty firmowe, jest na ten moment bardziej rozbudowana niż kilka lat temu. Banki oferują przedsiębiorcom różnorodne produkty finansowe, które można przeznaczyć na cele związane z utrzymaniem i rozwijaniem firmy.

Doradztwo kredytowe Gdańsk oraz inne miasta w Polsce to usługa, która szczególnie spodoba się osobom chcącym zaoszczędzić czas i pieniądze. Doświadczony doradca kredytowy Habza Finanse po zapoznaniu się z Twoimi potrzebami i możliwościami znajdzie dla Ciebie najlepszą ofertę kredytową. Pomoc w wypełnieniu formalności, a także możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące finansowania działalności firmy kredytem to jedne z największych zalet skorzystania z usług eksperta kredytowego.

Właściciele firm z Gdańska i okolic dzięki naszej pomocy uzyskują: kredyty inwestycyjne, obrotowe, konsolidacyjne, kredyty na start i na spłatę ZUS i US na możliwie najlepszych warunkach. Z naszym wsparciem uzyskasz dogodne warunki kredytowania, wysoką sumę kredytu oraz miesięczną ratę, która nie będzie obciążała firmowego budżetu.

Kredyt dla firm Gdańsk dla doświadczonych i nowych przedsiębiorców.

Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania i pomożemy w uzyskaniu kredytu dla firm. Szybko, sprawnie i przy minimum formalności zyskasz dodatkową gotówkę na rozwój i utrzymanie działalności.

Kredyty gotówkowe Gdańsk dla firm – gdzie i jak się o nie ubiegać

Nie wiesz gdzie znaleźć najlepszą ofertę kredytu firmowego? Zastanawiasz się, jak wygląda cały proces ubiegania się o produkt bankowy skierowany do przedsiębiorców? Zostaw to w rękach specjalistów kredytowych Habza Finanse. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży finansowej pomogliśmy już wielu przedsiębiorcom z Gdańska i okolic. Możemy uzyskać dla Ciebie korzystny kredyt dla firm niezależnie od tego, w jakiej branży działasz i jak duża jest Twoja działalność.

Jeśli szukasz taniego kredytu w Gdańsku, ale nie wiesz, jak wygląda cały proces wnioskowania o takie zobowiązanie finansowe w banku, to skontaktuj się z nami. Szukanie i porównywanie ofert z różnych banków może zająć wiele czasu, jeśli nie wiesz, na co należy zwracać uwagę. Nasz doradca kredytowy zajmie się tym za Ciebie, a Ty zyskasz wolny czas, który będziesz mógł przeznaczyć na inne obowiązki związane z prowadzeniem własnej firmy. Kredyty gotówkowe Gdańsk oraz kredyty dla przedsiębiorców z Trójmiasta to nasza specjalność.

Tani kredyt Gdańsk – zalety kredytu dla małych i dużych firm 

Kredyt dla firm Gdańsk daje możliwość rozwinięcia działalności bez konieczności posiadania dużych oszczędności. Środki finansowe przyznane w ramach zobowiązania możesz przeznaczyć na:

 • bieżącą działalność firmy np. wypłaty dla pracowników, opłacenie faktur, zakup towarów, 
 • spłatę należności względem ZUS i US,
 • inwestycje w rozwój firmy np. doposażenie biura, zakup maszyn, nieruchomości, floty samochodów, oprogramowania i licencji,
 • utrzymanie firmy w trudnym momencie np. poza sezonem lub gdy kontrahenci nie płacą faktur na czas,
 • spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań.

Zaletą kredytu firmowego jest to, że nie musisz czekać, aby spełnić swoje cele biznesowe. Możesz dokonać dużych inwestycji, a zwrot z nich możesz przeznaczyć na pokrycie części lub nawet całości zobowiązania. Rata dopasowana do możliwości finansowych, długi okres spłaty, niskie oprocentowanie – to kolejne plusy, które przemawiają za tym, aby finansować firmowe wydatki kredytem.

Prowadzisz firmę w Gdańsku? Nasz doradca pomoże Ci w uzyskaniu kredytu na jej rozwój.

Czy finansowanie wydatków firmowych kredytem to dobry pomysł? Tak, jeśli produkt bankowy zostanie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Doradcy Habza Finanse wiedzą jak znaleźć najlepszą ofertę kredytową dopasowaną do potrzeb przedsiębiorcy.

Doradca kredytowy Gdańsk – dlaczego warto skorzystać z jego pomocy

Pomoc doświadczonego doradcy kredytowego, przyda Ci się, jeśli chcesz zaoszczędzić sobie stresu oraz liczysz się ze swoim czasem i pieniędzmi. Doradca kredytowy Gdańskoraz inne miasta w Polsce zajmie się formalnościami, w zrozumiały sposób objaśni Ci szczegóły oferty kredytowej i zadba o to, aby kredyt dla firm był odpowiedzią na Twoje potrzeby. Skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania dotyczące kredytu firmowego i przedstawimy szczegóły współpracy z doradcą kredytowym.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.

Kredyt dla firm Gdańsk z Habza Finanse to:

 • Do 800 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%


Poznaj opinie

Naszych klientów

Wielkie podziękowanie dla Pana Mateusza Końskiego za pełne zaangażowanie w mojej sprawie, pomoc a przede wszystkim fachowe doradztwo. Profesjonalne podejście i bardzo…
Szymon

Polecam współpracę z Panem Marcelim Kwaśniewskim. Świetny kontakt, fachowość i ogromna wiedza. Pan Marceli sprawy trudne załatwia "od ręki", na beznadziejne potrzebuje…
Hanna Kurkiewicz

Bardzo dziękuję firmie Habza Finanse zwłaszcza p.Marcelemu Kwaśniewskiemu za szybką pomoc i uzyskanie kredytu bankowego na normalnych warunkach.Mój przypadek był trudny ponieważ…
Piotr


Najnowsze artykuły

Na naszym blogu


Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Wniosek skrócony