Kredyt dla firm Białystok

Budowanie i rozwijanie własnej firmy wymaga nie tylko czasu, ale także dużych nakładów finansowych. Zakup sprzętu niezbędnego do pracy, wyposażenie biura, wynajem lokalu, wynagrodzenie pracowników, opłacenie faktur i regulowanie należności względem US i ZUS – to tylko część z wydatków, na które musi przygotować się właściciel firmy. Skąd wziąć na to wszystko pieniądze? Kredyt dla firm Białystok jest dobrym rozwiązaniem potrzeb finansowych związanych z prowadzeniem własnego biznesu.

Eksperci kredytowi Habza Finanse specjalizują się w pozyskiwaniu kredytów firmowych. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytową i pomożemy w wypełnieniu wszelkich formalności. Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie ubiegania się o dodatkowe pieniądze na rozwój i utrzymanie biznesu. Weźmiemy pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby oraz możliwości finansowe. Z naszą pomocą otrzymasz kredyt firmowy Białystok, dzięki któremu pokryjesz większość wydatków w swojej firmie.

Kredyt dla firm Białystok – oferta

Białystok to miasto, które daje przedsiębiorcom wiele możliwości rozwoju. Stolica województwa podlaskiego to dobre miejsce na rozpoczęcie działań związanych z prowadzeniem własnej firmy. Na terenie miasta można znaleźć placówki popularnych banków, które oferują swoim klientom ciekawe rozwiązania kredytowe. Nie brakuje także ofert dla przedsiębiorców oraz osób, które dopiero zakładają swoje firmy. Dużą popularnością cieszą się kredyty na utrzymanie działalności firmy. Środki pozyskane w ramach takiego produktu finansowego można przeznaczyć na wydatki związane z bieżącą działalnością firmy. Banki nie zapominają także o przedsiębiorcach, którzy chcą inwestować w rozwój swojego biznesu. Inwestycja w innowacyjne technologie, maszyny produkcyjne i towary niezbędne do produkcji to spory koszt.

Kredyt dla firm Białystok może pomóc Ci pokryć większość wydatków związanych z budowaniem i rozwijaniem marki.Wielu przedsiębiorców często zastanawia się, czy finansowanie firmy z pomocą środków bankowych to dobry pomysł? Należy pamiętać, że kredyt bankowy ma stanowić pomoc w realizowaniu wcześniej ustalonych celów. Dobrze dobrany kredyt firmowy nie powinien stanowić obciążenia dla firmowego budżetu. Co znaczy dobrze dopasowany kredyt? Taki produkt finansowy powinien być łatwy w spłacie oraz musi dać możliwość zrealizowania planów. Specjalista Habza Finanse zapozna się z Twoim planem na rozwój i utrzymanie biznesu. Znając Twoje aktualne możliwości i potrzeby znajdzie dla Ciebie najkorzystniejszą na dany moment ofertę kredytową.

Prowadzisz firmę w Białymstoku i potrzebujesz dodatkowych środków finansowych?

Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu firmowego. Znajdziemy dla Ciebie korzystną ofertę i będziemy towarzyszyć Ci na każdym etapie ubiegania się o dodatkową gotówkę.

Kredyty dla firm Białystok – dla kogo i na jakich warunkach

Kredyt firmowy Białystok może przynieść Ci wiele korzyści. Może to być pierwszy krok w stronę wyjścia z ofertą poza granice miasta, a nawet kraju. Oferta banków jest dedykowana nie tylko dużym firmom. Mogą z niej również skorzystać małe przedsiębiorstwa oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Nie ważne, w jakiej branży działasz i jak duże jest Twoje doświadczenie w prowadzeniu firmy – pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie na Twoje potrzeby finansowe. Warunki kredytowania są ustalane przez bank indywidualnie dla każdego przedsiębiorcy. Warto zapoznać się z dostępnymi możliwościami z ogólnodostępnej oferty. Należy jednak pamiętać, że duży wpływ na ostateczną ofertę ma wiele czynników m.in. historia i zdolność kredytowa.

Aby otrzymać kredyt dla firm Białystok, należy przedłożyć takie dokumenty jak:

 • zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej,
 • potwierdzenie nadania numeru identyfikacji podatkowej NIP z Urzędu Skarbowego,
 • zaświadczenie o nadaniu REGON,
 • zaświadczenie KRS,
 • deklaracje podatkowe za poprzedni rok,
 • rachunki zysków i strat za ostatni rok obrachunkowy,
 • zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami względem ZUS i US.

W zależności od tego, czy prowadzisz spółkę, czy też jesteś właścicielem jednoosobowej działalności gospodarczej, musisz przygotować się na skompletowanie innego rodzaju dokumentów. Nasz specjalista kredytowy chętnie Ci w tym pomoże, co ułatwi i przyśpieszy cały proces ubiegania się o kredyt dla firm. Samodzielne szukanie najkorzystniejszej oferty oraz cały proces ubiegania się o gotówkę na rozwój firmy może zająć sporo czasu, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś. Możemy Ci w tym pomóc, a cały proces przebiegnie bez żadnych komplikacji.

Rodzaje kredytów dla firm Białystok

Banki na terenie Białegostoku mają bogatą ofertę dla przedsiębiorców. W ich ofercie można znaleźć takie produkty finansowe jak:

 • kredyt inwestycyjny,
 • kredyt na spłatę ZUS i US,
 • kredyt obrotowy,
 • kredyt konsolidacyjny,
 • kredyt na start.

Każdy z tych kredytów można przeznaczyć na inny cel. Kredyt inwestycyjny może przydać się, jeśli w grę wchodzą wydatki związane z zakupem maszyn produkcyjnych, sprzętów do biura, zakupem oprogramowania i licencji. Z kolei kredyt obrotowy to dobre rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy potrzebują pieniędzy na bieżące wydatki np. pokrycie kosztów zatrudnienia pracowników, kosztów administracyjnych. Kredyt na start może pomóc Ci w spełnieniu marzenia o założeniu własnej działalności i wejście w świat biznesu. Kredyt dla firm Białystok daje wiele możliwości, w zależności od tego, jaką ofertę wybierzesz, możesz zrealizować swoje własne cele biznesowe

Uzyskaj dodatkową gotówkę na rozwój swojej firmy w Białymstoku.

Doradca Habza Finanse pomoże Ci w znalezieniu oferty kredytowej, która będzie uszyta na miarę potrzeb Twojej firmy. Zaoszczędź czas i pieniądze – zostaw znalezienie kredytu firmowego w rękach specjalistów.

Kredyty dla firm Białystok – czy warto skorzystać z doradztwa

Profesjonalne doradztwo kredytowe to usługa, na której skorzysta każdy przedsiębiorca niezależnie od branży i wielkości swojej firmy. Nasi doradcy mają wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu kredytów firmowych. Kredyt dla firm Białystok uzyskany z pomocą eksperta kredytowego charakteryzuje się atrakcyjnymi warunkami spłaty oraz możliwością uzyskania wysokiej sumy pieniędzy. Warunki kredytowania zostaną dopasowane do Twoich oczekiwań oraz możliwości finansowych firmy. Skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania dotyczące kredytów firmowych.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.

Kredyt dla firm Białystok z Habza Finanse to:

 • Do 800 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%


Poznaj opinie

Naszych klientów

Wielkie podziękowanie dla Pana Mateusza Końskiego za pełne zaangażowanie w mojej sprawie, pomoc a przede wszystkim fachowe doradztwo. Profesjonalne podejście i bardzo…
Szymon

Polecam współpracę z Panem Marcelim Kwaśniewskim. Świetny kontakt, fachowość i ogromna wiedza. Pan Marceli sprawy trudne załatwia "od ręki", na beznadziejne potrzebuje…
Hanna Kurkiewicz

Bardzo dziękuję firmie Habza Finanse zwłaszcza p.Marcelemu Kwaśniewskiemu za szybką pomoc i uzyskanie kredytu bankowego na normalnych warunkach.Mój przypadek był trudny ponieważ…
Piotr


Najnowsze artykuły

Na naszym blogu


Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Wniosek skrócony