Kredyt dla firm Gdynia

Myślisz o otworzeniu własnego biznesu? Masz już gotowy biznesplan, ale brakuje Ci środków finansowych na jego realizację? Kredyt dla firm Gdynia to produkt finansowy, który może Cię zainteresować. Zobowiązania finansowe dla przedsiębiorców są coraz popularniejsze i można je otrzymać w wielu dużych bankach. Bogata oferta dla klientów biznesowych umożliwia znalezienie kredytu, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Doradca kredytowy Gdynia oraz inne miasta może pomóc Ci uzyskać atrakcyjną ofertę kredytu firmowego. Szybko i bez problemu otrzymasz niezbędne na rozwój firmy środki finansowe i rozpoczniesz prowadzenie własnej firmy. Nasi specjaliści pomogą Ci w wypełnieniu niezbędnych formalności i zapewnią wsparcie na każdym etapie ubiegania się o kredyt dla firm.

Kredyt dla firm Gdynia – oferta

Prowadzenie własnej firmy to duże wyzwanie. Przedsiębiorcy muszą mieć głowę na karku i mieć dokładny plan działania. Dobry pomysł na biznes nie wystarczy – niezbędne są pieniądze, które można przeznaczyć na jego rozwój. Zakup maszyn, wynajem lokalu, opłacenie podatków, wypłaty dla pracowników i reklamowanie firmy to spory koszt. A to niejedyne wydatki, które musi ponieść właściciel firmy w początkowych etapach jej istnienia. Nie każda osoba może mieć wystarczająco duże oszczędności, które można wykorzystać do finansowania biznesu.

W takiej sytuacji kredyt dla firm Gdynia będzie najlepszym rozwiązaniem stale rosnących potrzeb finansowych przedsiębiorstwa.Aktualnie oferta banków jest bogata w produkty finansowe dla przedsiębiorców. Instytucje finansowe oferują właścicielom firm różnorodne kredyty (kredyt inwestycyjny, obrotowy, na start działalności, konsolidacyjny czy oddłużeniowy), które można wykorzystać na rozmaite sposoby. Pieniądze pozyskane w ramach zobowiązania można przeznaczyć zarówno na rozwój i otworzenie własnego biznesu, jak i jego utrzymanie i bieżące wydatki. Doradca kredytowy Gdynia znajdzie dla Ciebie najlepszą ofertę kredytową. Na podstawie Twoich potrzeb znajdzie on atrakcyjny kredyt firmowy i pomoże Ci go uzyskać.

Kredyt dla firm Gdynia – pomoc w rozwoju i utrzymaniu Twojej firmy.

Doradca kredytowy Habza Finanse pomoże Ci w znalezieniu najlepszej oferty kredytowej dla firm. Przy minimum formalności możesz szybko otrzymać pieniądze niezbędne do rozwoju lub utrzymania swojej firmy.

Kredyty gotówkowe Gdynia dla firm – na co można przeznaczyć pieniądze

Kredyt dla firm Gdynia, można przeznaczyć na różne cele. Możesz rozwinąć lub utrzymać swój biznes bez konieczności naruszania prywatnych oszczędności. Pieniądze uzyskane w ramach kredytu możesz wydać na:

 • utrzymanie firmy i jej bieżące wydatki np. wypłaty dla pracowników, faktury, należności względem ZUS i US, zatowarowanie,
 • inwestycje w rozwój firmy np. doposażenie biura, zakup nieruchomości i aut dla firmy, oprogramowanie i licencje,
 • spłatę aktualnego zadłużenia.

To, w jaki sposób wydasz środki pozyskane w ramach kredytu, zależy od tego, na jaki rodzaj zobowiązania się zdecydujesz i jakie są Twoje aktualne potrzeby. Pieniądze w firmie warto przeznaczać na jej ciągły rozwój. W ten sposób zyskasz miano lidera w branży, więcej klientów i zaczniesz zarabiać więcej pieniędzy na swoich usługach lub produktach.

Kredyt dla firm Gdynia – jak o niego wnioskować

Doradca kredytowy Gdynia oraz w innych miastach pomoże Ci w uzyskaniu dobrego kredytu firmowego. Jeśli wcześniej nie miałeś do czynienia z kredytami dla firm to pomoc specjalisty pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz nerwy. Pomogliśmy już wielu przedsiębiorcom z Gdyni i okolic. Wiemy jak wnioskować o kredyt firmowy i uzyskać go bez komplikacji. Kredyty gotówkowe Gdynia i produkty finansowe dla przedsiębiorców to nasza specjalność – przekonaj się sam.

Uzyskaj kredyt firmowy z pomocą doświadczonego doradcy kredytowego

Nasi specjaliści szybko znajdą dla Ciebie dopasowaną ofertę kredytu firmowego. Pomożemy Ci w wypełnieniu formalności oraz odpowiemy na Twoje pytania dotyczące finansów. 

Kredyt dla firm Gdynia – jakie firmy mogą wnioskować o dodatkową gotówkę

Doradca Habza Finanse, pomoże Ci uzyskać kredyt dopasowany do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, w jakiej branży działa Twoja firma. O kredyt dla firm Gdynia i kredyty gotówkowe Gdynia dla firm mogą wnioskować zarówno nowi, jak i doświadczeni przedsiębiorcy. Co więcej, nie ma znaczenia wielkość Twojej firmy, ani forma prawna działalności. Nasi specjaliści uzyskają atrakcyjne zobowiązanie dla małej, średniej i dużej firmy. Dla jednoosobowej działalności czy spółki. Jak więc widzisz, nie ma zbyt wielu ograniczeń. Pomagamy właścicielom firm z różnymi potrzebami.

Doradca kredytowy Gdynia – czy warto skorzystać z jego pomocy, ubiegając się o kredyt firmowy

Korzystając z usług doradcy kredytowego Gdynia, zyskujesz profesjonalne wsparcie podczas procesu ubiegania się o kredyt firmowy. Warto jest zdecydować się na taką pomoc, ponieważ możesz zaoszczędzić czas. Poza tym zyskasz pewność, że kredyt, o który wnioskujesz, jest dobrze dopasowany do Twoich potrzeb i nie będziesz miał problemu z jego spłatą. Specjalista zajmie się formalnościami i odpowie na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły współpracy z doradcą.


Sprawdź również nasze pozostałe usługi

kredyt obrotowy
kredyt inwestycyjny
kredyt na spłatę zus i us

Kredyt gotówkowy online. Przykład reprezentatywny.

 • Nie pośredniczymy w pozyskiwaniu pożyczek i kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.
 • Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,68%.
 • Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 49 999,00 zł.
 • Całkowity koszt kredytu: 13 732,85 zł. (w tym: prowizja z tytułu udzielenia kredytu 499,99 zł, odsetki od kredytu 13 232,86 zł, koszty usług dodatkowych 0 zł, koszty zabezpieczeń 0 zł).
 • Całkowita kwota do zapłaty: 63 731,85 zł.
 • Prowizja za udzielenie kredytu jest kredytowana.
 • Oprocentowanie nominalne 7,99 %, 72 miesięczne raty w równej wysokości 885,16 zł.
 • Minimalny okres spłaty: 3 miesiące.
 • Maksymalny okres spłaty: 144 miesiące.

Kredyt dla firm Gdynia z Habza Finanse to:

 • Do 800 000 zł

  bez zabezpieczenia

 • Dogodny okres spłaty

  — 120/144 miesiące bez zabezpieczenia

 • 6,99 %

  Oprocentowanie w skali roku od 6,99%, prowizja od 0%


Poznaj opinie

Naszych klientów

Wielkie podziękowanie dla Pana Mateusza Końskiego za pełne zaangażowanie w mojej sprawie, pomoc a przede wszystkim fachowe doradztwo. Profesjonalne podejście i bardzo…
Szymon

Polecam współpracę z Panem Marcelim Kwaśniewskim. Świetny kontakt, fachowość i ogromna wiedza. Pan Marceli sprawy trudne załatwia "od ręki", na beznadziejne potrzebuje…
Hanna Kurkiewicz

Bardzo dziękuję firmie Habza Finanse zwłaszcza p.Marcelemu Kwaśniewskiemu za szybką pomoc i uzyskanie kredytu bankowego na normalnych warunkach.Mój przypadek był trudny ponieważ…
Piotr


Najnowsze artykuły

Na naszym blogu

Kontakt

Masz pytania?

Zadzwoń teraz
Wypełnij krótki wniosek

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny
(09:00 - 19:00)

Wniosek skrócony