jak-zdobyc-najlepszy-kredyt-konsolidacyjny

Jak zdobyć najlepszy kredyt konsolidacyjny?

Z roku na rok oferta kredytowa różnych instytucji finansowych jest coraz większa. Pojawiają się nowe, atrakcyjne produkty, które kuszą obietnicą lepszego startu, rozwoju lub podniesienia standardu życia. Coraz więcej osób zachęconych możliwością pozyskania szybkiej, dodatkowej gotówki zaciąga różnego rodzaju pożyczki. 

Dlaczego konsolidacja jest często najlepszą opcją?

Chcąc sprostać codziennym wyzwaniom i marzeniom, decydujemy się na długoterminowe kredyty na zakup domu, mieszkania lub samochodu. W stabilnej sytuacji życiowej i zawodowej kredytowe zobowiązania nie mają większego wpływu na nasz budżet. Gdy warunki z jakiegoś powodu ulegną zmianie, a na horyzoncie pojawiają się kłopoty, jesteśmy zmuszeni szukać dodatkowych środków. Popularna chwilówka lub krótkoterminowy kredyt wydają się wówczas dobrym i szybkim sposobem na pozyskanie potrzebnej gotówki. Łatwa dostępność szybkich pożyczek sprawia jednak, że tracimy czujność i zapominamy o ich wysokim oprocentowaniu oraz terminowej spłacie rat. Narastają odsetki, które powiększają nasze zadłużenie. Gdy w końcu zorientujemy się, że straciliśmy płynność finansową, zaczynamy szukać rozwiązania, które wybawi nas z kłopotów. Wiele osób decyduje się wówczas na kolejną pożyczkę, wpadając w końcu w pętlę zadłużenia. Warto zastanowić się nad innym, bezpieczniejszym rozwiązaniem kłopotów, jakim jest kredyt konsolidacyjny łączący wszystkie zobowiązania.

 

 

Dzięki niemu będziemy mieć jedną, niższą ratę. Inną zaletą kredytu konsolidacyjnego jest możliwość otrzymania dodatkowej gotówki, która może pomóc pokryć inne, powstałe w trudnym czasie zobowiązania lub sfinansować najpilniejsze zakupy.

Najkorzystniejszy kredyt konsolidacyjny

Zazwyczaj zaczynamy szukać pomocy na własną rękę. Pytamy znajomych, szukamy informacji w jakim banku konsolidacja jest w ogóle możliwa i jakich warunków możemy się spodziewać. Sprawdzamy internetowe rankingi kredytów konsolidacyjnych. Porównujemy wysokość rat, prowizje oraz RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Gdy znajdziemy interesującą, konkurencyjną ofertę, kontaktujemy się z wybranym bankiem i składamy odpowiednie dokumenty. Niestety, często okazuje się, że nasza historia kredytowa nie wygląda w oczach banku najlepiej i nasz wniosek zostaje ostatecznie odrzucony. W takiej sytuacji nie należy się zniechęcać. Warto znaleźć godną zaufania instytucję finansową, która sprawdzi w jakim banku konsolidacja będzie dla nas najkorzystniejsza. 

Najlepszy kredyt konsolidacyjny – dowiedz się więcej!

Habza Finanse to zespół profesjonalnych doradców. Pomagamy zadłużonym klientom w finalizacji kredytu konsolidacyjnego dostosowanego optymalnie do aktualnej sytuacji finansowej klienta, również w przypadku negatywnej historii w BIK. Doradca Habza znajdzie najlepszą ofertę i wynegocjuje z wybranym bankiem warunki, które pozwolą na spokojną, terminową spłatę zobowiązań. 

Każdemu klientowi zapewniamy opiekę indywidualnego doradcy, który pozostaje do dyspozycji przez cały okres trwania spłaty, a w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów służy pomocą i profesjonalną radą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz