pożyczka online dla mundurowych

Pożyczka online dla mundurowych

Szukając kredytu lub pożyczki, warto wiedzieć co może sprawić, że nasza wiarygodność i zdolność kredytowa będzie w oczach pożyczkodawcy jak największa. Podstawowym kryterium jakie stosują pożyczkodawcy, oceniając możliwości terminowej spłaty rat przez potencjalnego klienta, jest nie tylko wysokość jego zarobków, ale również stabilność zatrudnienia. Są pewne grupy zawodowe, na które banki i instytucje pożyczkowe patrzą przychylniej. Należą do nich zawody zaufania publicznego, czyli między innymi służby mundurowe. Członkowie straży pożarnej, policji, służby więziennej i wojska najczęściej pracują w zawodzie aż do emerytury. Mają zapewnione stabilne zatrudnienie i regularne wynagrodzenie, dzięki czemu nie mają problemów z terminowym wywiązaniem się z umów kredytowych.

Kredyty i pożyczki dla służb mundurowych jakie można znaleźć w ofercie wielu banków i instytucji pożyczkowych nie stanowią odrębnych produktów pod względem celu kredytu czy niezbędnej zdolności kredytowej. Tak jak inne grupy zawodowe, pracownicy mundurowi mogą wybrać ogólnodostępny kredyt gotówkowy, samochodowy lub hipoteczny.

Czym wyróżnia się kredyt i pożyczka dla mundurowych

Na co mogą liczyć przedstawiciele służb mundurowych ubiegający się o pożyczkę? Przede wszystkim na uproszczoną procedurę oraz inne udogodnienia. Proces weryfikacyjny pracownika mundurowego jest w znacznym stopniu uproszczony, a formalności zmniejszone do minimum. Od żołnierzy zawodowych lub kontraktowych wiele banków nie wymaga nawet dostarczenia zaświadczenia o dochodach. Wystarczy przedstawienie dokumentu potwierdzającego powołanie do służby lub legitymacja służbowa żołnierza zawodowego. Natomiast w przypadku policjantów może to być dokument potwierdzający przyjęcie do Policji lub legitymacja policyjna. Te dokumenty są dla kredytodawców wystarczającą gwarancją, że kredytobiorca posiada stałe źródło dochodu.

Osoby zatrudnione w służbach mundurowych skorzystają nie tylko z uproszczonych formalności. Mogą również ubiegać się o wyższe kwoty niż przedstawiciele mniej uprzywilejowanych zawodów, od których zazwyczaj instytucje bankowe wymagają przedstawienia również innych dokumentów, np. świadczących o dodatkowych dochodach.
Od przedstawicieli służb mundurowych ubiegających się o kredyt hipoteczny banki często nie wymagają dodatkowych zabezpieczeń czy dołączania do kredytu innej osoby. Kredytobiorca pracujący w służbach mundurowych może liczyć również na inne udogodnienia. Ogólnodostępny kredyt lub pożyczka dla mundurowych często przyznawana jest na preferencyjnych warunkach. Policjanci i żołnierze mogą liczyć również na zaufanie i udogodnienia ze strony instytucji pożyczkowych. Dlatego ogólnodostępny kredyt czy pożyczka dla mundurowych kredytobiorców może być wyższa, a koszt jej udzielenia niższy.

Szybka pożyczka online dla mundurowych

Tak jak dla banków, również dla instytucji pozabankowych, które oferują szybkie pożyczki online przedstawiciele zawodów mundurowych stanowią grupę zawodową obdarzoną większym zaufaniem. Firmy pożyczkowe nie posiadają ofert skierowanych wyłącznie do pracowników służb mundurowych, jednak ta grupa pożyczkobiorców posiada istotne przywileje. Proces weryfikacji klienta jest bardzo uproszczony, a szanse na uzyskanie pożyczki o wiele większe niż w przypadku innych zawodów. Aby uzyskać pożyczkę wystarczy, że klient przedstawi dokument potwierdzający zatrudnienie w służbach mundurowych. W przypadku żołnierzy, policjantów czy strażaków, których wiarygodność dla pożyczkodawcy jest bardzo wysoka, kwota pożyczki online może wynosić 10 000, a w niektórych instytucjach nawet 20 000 złotych.

Habza Finanse – zespół doświadczonych specjalistów od trudnych finansów pomoże we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem korzystnego kredytu online. Indywidualny opiekun znajdzie ofertę dostosowaną do oczekiwań i możliwości klienta, a w przypadku posiadania kilku wcześniejszych zobowiązań zaproponuje ofertę kredytu konsolidacyjnego i wynegocjuje z wybranym bankiem optymalne warunki umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij wniosek online
To tylko 2 minuty

Wypełnij wniosek

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń teraz